Home » Eko » Oxfam BIO GOLD

Oxfam BIO GOLD

Hmm, co powiesz na zmianę kawy? | Oxfam BIO GOLD

Co decyduje, że mamy ochotę i odwagę zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia? Trudno powiedzieć. Czasem zdarzy się nam zasmakować coś u znajomych, czasem złapiemy cos w “promocji” robiąc zakupy lub też wpadnie nam w oko reklama produktu. Poniżej kilka zdań, które mogą Cię przekonać do spróbowania nowej kawy.

Oxfam BIO GOLD


Po otwarciu szczelnego opakowania z napisem BIO GOLD ukazuje się dość grubo mielona, żywobrązowa kawa i juz po chwili rozchodzi się w pomieszczeniu jej zapach. Jaki? Intensywny, nieprzytłaczający, przyjemnie lekki.

Do zaparzenia wybrano kawiarkę włoskiego inżyniera, a zarazem wynalazcy Alfonso Bialetti, wydaje się być odpowiednia do rodzaju i sposobu zmieleina.

Po kilku minutach, kiedy zapach prawie całkowicie wypełnił przestrzeń, kawa jest gotowa. Smak ma wyrazisty, głęboki lecz bez goryczy (to rzadkość) z przyjemnym korzennym posmakiem. Szczerze polecamy. Smacznego 😉

Oxfam BIO GOLD

Kawa Oxfam BIO GOLD (mielona, 100% Arabika) pochodzi z Etiopii – miejsca narodzin kawy. Kawa Yirgacheffe jest jedną z najrzadszych i najlepiej znanych etiopskich marek. Czemu jest warta uwagi? Łączy w sobie moc, intensywny aromat, a zarazem przyjemny, subtelny smak. Kawa ta jest produkowana wg standardów Fairtrade – jej producenci dostają godne wynagrodzenie, które pozwala im na lepszy poziom życia i pracy. Produkowana jest z poszanowaniem pracy człowieka oraz środowiska naturalnego. Kawa Gold z Etiopii jest uważana za najlepszą kawę na świecie.

  • Certyfikat Fairtrade Max Havelaar.
  • Certyfikat ekologiczny: Biogarantie, Belgia
  • Waga netto 250g.
  • Data przydatności – na górze opakowania.
  • Pakowana próżniowo.
  • Producent OXFAM FAIRTRADE Belgia.

Kawę wypróbowano dzięki uprzejmości:

Natura Rzeczy

ul. Traugutta 6, Piastów  

www.naturarzeczy.pl


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*