Home » Eko-testy » MOLI – kula piorąca i saszetki do prania lub zmywania w zmywarce – ekologiczna nowość

MOLI – kula piorąca i saszetki do prania lub zmywania w zmywarce – ekologiczna nowość

Do testów otrzymaliśmy kule piorącą i saszetki piorące MOLI. Zostały dostarczone przez sklep dlakieszeni.pl. Kula piorąca została użyta do prania odzieźy lekko znoszonej, bez uciążliwych plam, wymagającej jedynie odświeżenia. Saszetka została użyta do zmywarki. Serwis byceko.pl rekomenduje kule piorące i saszetki MOLI. Efekt w użyciu jest identyczny jak oferowany przez producenta.
Poniżej zdjęcia produktów i test w pytaniach i odpowiedziach:

 

Do czego służy MOLI?
MOLI pozwala na przeprowadzenie prania bez proszków, płynów, zmiękczaczy oraz innych tego typu produktów co oznacza możliwość pozbycia się ich negatywnego wpływu na tkaniny oraz zdrowie ludzkiej skóry, a także zachowuje pieniążki w kieszeni! MOLI skutecznie walczy z pleśnią i bakteriami w wodzie i w różnych miejscach pralki, poprawiając żywotność wody, zwiększając czystość prania.  Przy poważnym zabrudzeniu, gdy koniecznym jest użycie detergentu, mała doza wystarczy by otrzymać oczekiwane efekty.
MOLI jest zaprojektowany przy wykorzystaniu nowych rozwiązań technologicznych, zawiera trzy rodzaje naturalnych kulek porcelanowych. Pozwala na przeprowadzenie prania bez detergentów.

Jak to działa?
Kule piorące są produktem ceramicznym powstałym w procesie wypalania w wysokiej temperaturze masy z kilkudziesięciu minerałów. Kontakt z wodą powoduje równomierne odłączanie się minerałów oraz jonów o ładunku ujemnym, w procesie prania skutecznie usuwając brud z tkanin. W wyniku tarcia się w wodzie kulki MOLLI wytwarzają fale podczerwone, które powodują mikronizację H20, pobudzają częstotliwość wibracji wody, zwiększając moc czyszczenia. Dzięki dymomagnesom umieszczonym w Molli,  wytwarza jony ujemne, zmiękczając napięcie powierzchniowe wody, przenikając przez włókna tkanin, w ten sposób delikatnie odrywając brud.

 

Czy to się opłaca?
Porównanie zużycia 3,5 kg proszku do prania i kuli Moli w ciągu 1 roku.
Średnia cena 3,5 kg proszku – 25 zł ; Średnia doza proszku – 170 ml
Paczka proszku wystarcza na : ok. 20 prań
Kula Moli wystarcza na : ok. 1000 prań

Ilość zużytych opakowań proszku: ok. 18 opakowań
Ilość Kul Moli: 1 szt

Koszt proszku:  ok.  450 zł
Koszt Kuli Moli: ok.   40 zł

 

Daj się przekonać:

  • MOLI może zastąpić obecne popularne pranie przy użyciu syntetycznych proszków do prania
  • MOLI oferuje oszczędności między innymi na środkach piorących, wodzie, prądzie
  • MOLI zastępuje środki piorące jest technologią przyjazną środowisku i zdrowiu ludzkiemu
  • MOLI zapobiega oksydacji włókien wywołanej obecnością chloru, oraz zmianom kolorów tkanin, utrzymuje dobry stan tkaniny, oraz elastyczność włókna

 Kula i saszetki piorące MOLI dostępne w sklepie dlakieszeni.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*