Home » O serwisie

O serwisie

Witaj na stronie www.byceko.pl

 

Być eko to tryb życia, postawy eko, produkty ekologiczne, ochrona środowiska naturalnego, konkursy, nowe technologie i porady życia zgodnie z naturą. Byceko.pl to nowoczesny serwis poświęcony promocji ekośwadomości i edukacji ekologicznej. Proekologiczne zachowania są wymogiem naszych czasów. Warto popierać i szerzyć eko trendy bo na tym zyskują wszyscy. A co Ty, czytelniku zrobiłeś dobrego dla naszej planety? W byceko.pl dostrzegamy, że ekologia w Polsce i powiązany z nim rynek jest niedoszacowany. Wciąż trudno niewielkim producentom, propagatorom ekologii i eko-entuzjastom brakuje miejsca do promocji własnych pomysłów, idei i rozwiązań. Dlatego, by propagować informacje związane z ekologią zachęcamy do publikacji i promocji.

Istnieje mozliwość dostarczenia produktu przez producenta/dystrybutora/sklep i bezpłatne opracowanie recenzji/opinii przez redakcję serwisu. Recenzja produktu emitowany jest w dziale ‘testowaliśmy’, a odnośnik emitowany jest na stronie głównej. Produkt może nie być zwracany.

Podmioty o ugruntowanej pozycji rynkowej chcące poinformować o swojej działalności pro-ekologicznej mogą zgłosić informację na zasadzie artykułu sponsorowanego. 

Skontaktuj się jeżeli chcesz podzielić się swoja postawą eko działalności. Publikowane będą materiały dotyczące życia zgodnie z naturą, dbania o środowisko naturalne i promocji ekologii. Istnieje możliwość zamieszczania wpisów z linkiem do Państwa projektów i inicjatyw oraz możliwość promocji w postaci banerów reklamowych.

Twój pionierski biznes właśnie się rozwija i chcesz, żebyśmy napisali o Tobie artykuł ?

Masz biznes i chcesz, żeby Twoja reklama dotarła do ciekawej świata grupy odbiorczej ?

Prowadzisz unikalną działalność ekologiczną i chciałbyś o tym napisać ?

Szukasz partnera na promocję / patronat medialny.

Skontaktuj sie wysyłając email: kontakt [:)at] byceko.pl

Serwis byceko.pl obiął patronat medialny nad następującymi wydarzeniami.

 

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*